1 נובמבר, 2018
ע"י מערכת Excellent4You

גם בעידן טכנולוגי – המשאב האנושי הוא המפתח להצלחה!


בעידן טכנולוגי שבו נדמה שהמחשב הולך ותופס את מקומו של האדם, דווקא היום, יותר מאי פעם, נמצא מעמד העובד במקום הטוב ביותר שידע בהיסטוריה.

זה אכן נכון, שהעולם התעשייתי-יצרני וגם העסקי, מצא ומוצא דרכים רבות, בשנים האחרונות, להחליף את "יד האדם", החל מקופות לשירות עצמי בסופר דרך אפליקציות מתקדמות, מחשבים חכמים, ופיתוחים טכנולוגיים מגוונים.
ועדיין, המודעות לחשיבותו של העובד, מעולם לא היתה גבוהה יותר.
ארגונים כבר הבינו, במיוחד בעשור האחרון, שההון האנושי הוא המפתח האמיתי להצלחת הארגון ולכן, יש להשקיע ברווחתו, לטפח אותו ולדאוג לשביעות רצונו.

מה גרם לשינוי

אם במאה הקודמת, נכנס אדם לעבודה במפעל לברגים בגיל 15 ויצא ממנו בגיל פנסיה או אחרי (במיוחד שלא היתה אז פנסיה)... אזי היום, השתנו פני הדברים. שוק התעסוקה מציע מגוון רחב מאוד של אפשרויות לעובדים, והמעבר ממקום עבודה אחד למשנהו, קל וזמין הרבה יותר.
דבר נוסף הוא המודעות. כיום לאנשים חשוב להינות בעבודה, להיות משמעותיים, לתרום וגם לקבל תמורה – במשכורת, בתנאים, בהתפתחות מקצועית, באווירה טובה וכו'...
אך הגורם המשמעותי ביותר הוא: ההבנה וההכרה שעובד מרוצה הוא עובד טוב יותר ורווחי יותר.

איך משקיעים במשאב האנושי

כמובן שישנן אינסוף דרכים לעשות זאת, החל ממתנות מפנקות לחגים ועד להעלאת שכר העובדים כצעד אינטגרלי בחברה כולה.
אבל אם נתבקש לסכם את הנושא לשתי קטגוריות, הן יהיו:

1

יחסי מעסיק מועסק

2

רווחתו האישית של העובד

יחסי מעסיק מועסק

מדברים על כל מה שבין העובד לחברה, החל מחוזים טובים יותר, משכורות הוגנות, תנאים משופרים, דרך התפתחות מקצועית, פיתוח מנהלים (שעוזר גם למנהל עצמו וגם לעובדים תחתיו), חיזוק הנאמנות וההזדהות עם המותג וכו'.

רווחותו האישית של העובד

עוסקת בראייה של העובד כחלק מהמערכת שחשוב לדאוג לו בימים טובים וגם בימים מאתגרים.
החל ממתנות בחגים ופרסים לעובדים מצטיינים ועד לאוזן קשבת של הארגון בשוטף וגם בזמן של קושי ובכלל יצירת תחושת ביטחון ואפילו תחושה של בית ומשפחה במקום העבודה.
כל אלה חלק מתרבות ארגונית חדשה שהולכת ומוטמעת ביותר ויותר ארגונים, חברות ועסקים בישראל.
אחת הדרכים לסייע לחברות להתמקד בנושא ההשקעה בהון האנושי הוא לגייס את המשאב האנושי בצורה מדויקת בעזרת חברות כוח אדם, ולהתפנות לניהולו השוטף.

אנחנו כאן בשבילכם!

Excellent4You – מלווה חברות וארגונים, לאורך כל הדרך במציאת העובדים האיכותיים והמסורים ביותר – עד להתשלבות מיטבית בתפקיד! לפרטים נוספים יש למלא את הטופס ואנו נשוב אליך בהקדם.

סוג שירות מבוקש: כוח אדם
השמה
כן, אני מעוניין לקבל עדכונים והטבות חדשות במייל.
alt

כיצד תזהה ותגייס לארגונך כוכב על?